Pielęgnacja Factory Dream

Zadbane i zdrowe włosy to atrybut każdej kobiety. Pozwalają błyszczeć w towarzystwie i czuć się pewniej w każdej sytuacji.

 Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, jak pielęgnować włosy, by wydobyć ich naturalne piękno. Czasem kobiety mogą się pogubić w gąszczu rad i zaleceń dotyczących pielęgnacji włosów, bo nie każda wie, jakie zabiegi są najlepsze dla ich rodzaju włosów. W dzisiejszych czasach zdrowe włosy to rzadkość: są niszczone przez zanieczyszczenia powietrza, osłabiane przez mocno chlorowaną wodę. Istnieją jednak sposoby, które pozwolą cieszyć się bujnymi, zdrowymi włosami. Po pierwsze trzeba ocenić, co jest z nimi nie tak: czy mamy włosy zniszczone, odwodnione, pozbawione blasku, przetłuszczające się, a może są one słabe i wypadają.Codziennie tracimy około 100 włosów i jest to zupełnie naturalne. Problem pojawia się, gdy strata jest większa niż 120 włosów. Utrata włosów może stanowić ogromny problem, gwałtowny spadek samooceny i nawet depresję. Pielęgnacja włosów jest to niezbędny warunek tego, by włosy wyglądały pięknie i zdrowo. Dbanie o włosy wiąże się także z ich regularnym podcinaniem – nawet zdrowe, dobrze nawilżone włosy z czasem zaczynają rozdwajać się na końcach i konieczne staje się ich podcięcie.

Salon fryzjerski Factory Dream wychodzi wam na przeciw ze specjalnie przygotowaną ofertą profesjonalnych pielęgnacji włosów. Każda pielęgnacja jest fachowo konsultowana i indywidualnie dobierana do potrzeb i problemow włosów. Do każdej pielęgnacji używamy kosmetyków najwyższej jakości takich firm jak: 

             

Już dziś zadzwoń i umów się na wizytę, która odmieni Twój wygląd na lepsze!